Türkiye'nin en gelişmiş torrent paylaşım merkezi www.methbox.com 'a hoşgeldiniz.

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WWE 2K20 CODEX Torrent İndir
#1
Star 
WWE 2K20 CODEX Torrent İndir

[Resim: WWE-2K20-CODEX-Torrent-indir.png]


WWE 2K20
, Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K Sports tarafından yayınlanacak olan profesyonel bir güreş video oyunudur. Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 22 Ekim 2019'da dünya çapında piyasaya sürülmesi planlanıyor. WWE oyun serisinin yirmi birinci oyunudur (WWE 2K afişinin altında yedinci) ve WWE 2K19'un halefidir.

WWE 2K20, yalnızca Visual Concepts tarafından geliştirilen serideki ilk oyundur; önceki yazılar Yuke tarafından ortaklaşa geliştirildi. Eminem'in oyundaki müziği geliştirilmesinin başlarında geliştirdiği bildirildi, ancak rapçi ile yapılan görüşmeler resmi hale getirilmeden önce haberler sızdırıldıktan sonra düştü. Oyun, 5 Ağustos 2019'da resmen açıklandı ve Lynch ve Reigns'ı kapak yıldızları olarak ilan eden bir fragmanla duyuruldu. Bu, 2K serisindeki ilk oyunu, bir kadın kapak yıldızı (en son, THQ'nun WWE SmackDown vs. Raw 2007'nin kapağında Torrie Wilson'ı kullandı) ve WWE SmackDown vs Raw 2011'in birden fazla oynadığı ilk oyuna damgasını vurdu. Yıldızı koru.

Koleksiyoncu baskısı "SmackDown! 20th Anniversary Edition", Chyna'nın WWF SmackDown'dan bu yana bir WWE video oyununda yer almayan, oynanabilir bir karakter olarak geri dönmesini sağlayacak. 2: 2000'deki Rolünüzü Bilin. Oyun aynı zamanda WWE 2K15'te ortaya çıkan Hulk Hogan'ın geri dönüşünü de içerecek. WWE 2K20, oyunculara temalı içerikle "kurgusal bir bölge" olarak gösterilen "WWE 2K Originals" adlı dört DLC paketine sahip olacak. Açıklanan ilk paket olan "Gecede Yumru", Bray Wyatt'ın "Fiend" kişisinin etrafında dönecek.

Boyut: 45.4 GB


Eklenti Dosyaları
İndir: .torrent   WWE 2K20 CODEX.torrent (Boyut: 115.27 KB)


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi