Türkiye'nin en gelişmiş torrent paylaşım merkezi www.methbox.com 'a hoşgeldiniz.

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Başka bir Witcher Oyunu Olmalı mı?
#1
Exclamation 
CD Projekt Red'in Witcher serisi, fantezi RPG hayranları ile muazzam bir başarı olduğunu kanıtladı. Özellikle The Witcher 3: Wild Hunt, çok sayıda kopya sattı ve o kadar çok ödül aldı ki, CD'nin muhtemelen hepsine uyması için ofisleri taşımak zorunda kaldı. Bu Witcher 3, bu ayın başında şaşırtıcı derecede sağlam Switch limanını aldı. Witcher serisine bakmak ve kendimize sormak için mükemmel bir zaman gibi görünüyor, 


Alıntı:
Daha fazlasını istiyor muyuz? Daha fazlasına sahip olmalı mıyız? 


The Witcher 3

Geralt Savaşa Hazırlanıyor
Eski deyiş, asla çok fazla iyi bir şeye sahip olamayacağınızı söylüyor, ancak CD Projekt Red aynı fikirde olmayabilir. The Witcher 3’ün son (ve mükemmel) DLC parçasının piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra, herhangi bir netice umudu göründüğü anlaşılıyor. Geralt of Rivia’nın hikayesinin bittiğine ve DLC’nin olaylarından sonra onlarla aynı fikirde olmanın zor olduğuna inanıyorlardı. Geliştiricinin odağı yaklaşan Cyberpunk 2077'ye sıkıca kilitlendiğinde, hayranlar Geralt ve şirket döneminin sona erdiğini kabul ediyor gibiydi.

Bununla birlikte, yaz ayının başlarında, CD Projekt Red, önümüzdeki yıllarda ikili bir franchise modelini benimseyeceklerini açıkladı. Elbette, bu franchise'lardan biri, yukarıda da belirtildiği gibi Cyberpunk 2077 iken, diğer franchise'nin The Witcher olması gerekçesidir. Bu yüzden, görünüşte kıvılcım çıkaran serinin umut alevleriyle, başka bir Witcher oyununda görebileceğimiz bazı şeylere bir göz atalım.Artık Geralt Yok

Potansiyel bir Witcher oyunu hakkında konuşurken en önemli soru, “Hala Geralt olarak mı oynayacağız?” Dır. Beyaz kurt, şüphesiz oyun dünyasında izini bıraktı, ama belki de çakıl sesli ölüm makinesinin kenara çekilmesinin zamanı geldi. ve birisinin spot ışığı almasına izin vermek? Geralt’ın seksi beyaz saçlı kahramanı için en açık halefi, Geralt'in erm… seksi beyaz saçlı vekil kızı Ciri’dir. Ciri, The Witcher 3'te ikincil bir kahramanı olarak hizmet ettiğinde, birçok heyecan verici oynanabilir görev için merkez sahneye çıksa bile, layık bir ikame olacağını kanıtladı.


Ne zaman?

Geralt, Witcher serisinde ölen bir cinsin sonuncusu olarak sunuldu. Novigrad ve ötesindeki insanlar uzun zaman önce mutant canavar avcılarından bıkmış ve onları nesli tükenme noktasına çekmişti. Zaman içinde geri dönme ve dünyayı Witcher siparişinin gücünün ve sayısının zirvesinde deneyimleme şansı ferahlatıcı bir süreç olacaktır. Belki de ilk avında çaylak Witcher'ın ayakkabılarına giriyordur? Ya da bir dünyada, alıştığımızdan çok daha fazla canavar ve yolsuzlukla dolu bir Witcher okulu kurmaya çalışıyor. Bu aynı zamanda, CD Projekt Red için Andrzej Sapkowski’nin kitap serisinin ortaya koyduğu zemini terk etmek ve kendi statükoyu oluşturmak için mükemmel bir fırsat olabilir. Tamamen orijinal olan bir dünyada ve zamanda oynama fikri, en azından bu Witcher hayranına hitap ediyor.


Daha Fazla RPG Elemanları

Witcher serisi, her bölüme daha fazla RPG öğesi eklemeye başladı; en son giriş, çoğu modern oyuncunun aşina olduğu Elder Scrolls RPG tarzına en yakın olanıydı. Peki ya CD Projekt Red bir adım daha ileri götürürse? Oyun gerçekten Geralt ve Ciri'den uzaklaştıysa, bu tamamen yeni bir kişiselleştirme düzeyi getirmek için mükemmel bir fırsat olabilir. Belki de bu kez önceden yazılmış bir karakter oynamak yerine, oyuncular vücut tiplerini, kişiliklerini ve becerilerini seçerek kendi oyunlarını yaratabilirler. Cyberpunk 2077, karakter özelleştirmesi için oyuncu seçimine yoğun bir şekilde bakarken, bir sonraki Witcher oyunu da aynı şeyi yapabilirdi. Tabii ki, bu aynı zamanda serinin mükemmel yazılarının bir kısmını yaratma karakterinizi oynayarak alma riskini de taşıyor. Ancak herhangi biri bu tuzaktan kaçınabiliyorsa, CD Projekt Red.

Yeni Savaş Sistemi

Witcher 3’ün savaş sistemi zaten mükemmeldi. Geralt ve Ciri'nin göz kamaştırıcı kılıcı, bombaların, tatar yaylarının ve güçlü işaretlerin kullanımıyla birlikte, kullanımı büyük bir zevkti. Fakat seri bundan sonra nereye gidebilir? Ticaret tarafından Witchers iki kılıç taşıdığı bilinmektedir - insanlar için çelik ve canavarlar için gümüş. Ama kim buna devam etmemiz gerektiğini söyleyecek? Franchise'daki bir sonraki giriş oyuncuların eksenleri, büyük harfleri, mızrakları, kalkanları ve hatta kamçıları kullanmalarına izin verirse ne olur? Ya oyuncular uzak mesafeden düşmanları çekmek için longbow kullanabilirlerse? Oyun, bir bilek hareketiyle düşmanlarınızı yakmanıza, eritmenize, şok etmenize ve parçalamanıza izin veren yeni işaretler içerebilir mi? Franchise'ı geçmişe geri almak, oyunculara karakterlerine uygun yeni ölüm seçenekleri sunmak için harika bir fırsat olabilir.


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi